Davet & Organizasyon

Konak Otel Toplantı & Organizasyon

İSTANBUL'DAKİ BAŞARILI ORGANİZASYONLAR

Toplantı, resepsiyon ya da başka bir organizasyon için çok-amaçlı salonlarımızı kullanmaya ihtiyacınız mı var? Maksimum 110 kişi kapasiteli salonlarımız hizmetinizde! Bütün salonlarımızda kablosuz internet servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Salonlarımız konuklarımıza verimli bir ortam sağlamak için günışığına açık şekilde tasarlanmıştır.


  • Kablosuz İnternet Bağlantısı
  • Ses sistemi
  • Flipchart
  • Kablolu / Kablosuz Mikrofon
  • Lazer işaretlemeli sunum yönetim kumandası.
  • Projektör
  • Ekran
  • Podyum
  • Beyaz tahta
  • Pinboard


Ergonomik mobilyalardan, lobi alanındaki gruplara masa servisine kadar her türlü ek hizmetle birlikte; LCD projektör, plazma ekran, podyum, ses sistemi, kahve alanı, beyaz tahta gibi ihtiyaç duyulabilecek ekipmanı konuklarımıza ücretsiz olarak sunuyoruz. Her türlü organizasyona uyarlanabilen 115 m2 Bergama salonumuz ikiye bölünerek aynı zamanda farklı salonlar olarak kullanılabileceği gibi, diğer salonlarımız Likya (80 m2), Bergama1(58 m2) ve Bergama2(56 m2) birer seçenek olarak her zaman hizmetinizdedir.


REZERVASYON YAPIN

Zarif

LIKYA


Toplantı & Organizasyonlar


80 m2 alana sahip olan Likya Toplantı Salonu, Bergama Toplantı Salonu ile aynı katta yer almaktadır.


Pakete Dahil Olanaklar:


Gün Işığı

REZERVASYON YAPIN


Zarif

BERGAMA I & II


Toplantı & Organizasyonlar


Her türlü organizasyona uyarlanabilen 115 m2 Bergama salonumuz ikiye bölünerek aynı zamanda farklı iki salon olarak da kullanılabilmektedir. Bergama1(58 m2) ve Bergama2(56 m2) birer seçenek olarak her zaman hizmetinizdedir.


Pakete Dahil Olanaklar:


Gün Işığı

Sigara İçme Alanı

İkiye bölünebilme özelliği

REZERVASYON YAPIN


KONAK OTEL

Anlar

Konak Hotel İstanbul

İLHAM VEREN SANAT

Taksim Meydanı’na yürüyüş mesafesindeki konumumuz; pek çok sanat galerisi, müze ve tiyatro salonuna yakınlığımızın beraberinde, sanat ve yaratıcılık yüklü bir atmosfer oluşturmamıza olanak sağlıyor.

Konak Hotel İstanbul

GERÇEK LEZZET

Restoranlarımız, Türk ve Dünya mutfaklarının en lezzetli seçeneklerini sizlere sunmak için hizmetinizdedir. Konak Hotel’in her iki restoranı da sıcak atmosferleriyle sizleri içeri çekecek, leziz yemekleriyle beğeninizi kazanacaktır.

Konak Hotel İstanbul

BAŞARILI ETKİNLİKLER

Toplantı, resepsiyon ya da başka bir organizasyon için çok-amaçlı salonlarımızı kullanmaya ihtiyacınız mı var? Maksimum 110 kişi kapasiteli salonlarımız hizmetinizde! Bütün salonlarımızda kablosuz internet servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

KONAK OTEL

REZERVASYON

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Bulabileceğiniz en iyi fiyatların web sitemizde olduğunu garanti ederiz. Web sitemizden rezervasyon yaptığınız sürece en düşük fiyatlar ile işlem yapacağınıza emin olabilirsiniz. 

REZERVASYON YAPIN